מופעים והרצאות

המופע 'מביטה אל האופק'

מופע יצירתי, מרגש וסוחף שיצרתי בהשראת ספר ביכוריי "מביטה אל האופק". המופע הוא מעין הרצאה מוסיקלית חווייתית שבה אני לוקחת את הקהל למסע מרתק ומעורר מחשבה והשראה בין תחנות חיי. דרך השירים שאני מקריאה, אני חושפת ברגישות ובאותנטיות את הרגע המטלטל שבו בני הרביעי אופק, אובחן עם אוטיזם ואיך בתוך ההלם והכאב שבהפתעה מצאתי  יצירתיות, כוחות להתמודד, לצמוח ולעשות שינוי אישי, מקצועי שהשפיע לטובה על כל תחום בחיי.   

"ערב מרגש עד לעומק הנשמה. אישה מעוררת השראה, אמנית בחסד שהפכה רגעי עצב ואובדן לפרץ של יצירתיות ואנושיות. ולצד סיפוריה המרגשים על אופק, ילדה המיוחד שורר על הזמן מסר של אהבה ללא תנאי, גאוות יחידה, אחווה ובעיקר תקווה, הרבה תקווה"

במופע אני משלבת קטעי קריאה מרגשים מתוך שני ספרי השירה שלי, המון מוסיקה ותובנות אופטימיות ומעוררות השראה על אימהות, חברות נשית, זוגיות, התמודדות וצמיחה מתוך משבר ומביאה המון תקווה ואופטימיות לחווית הצופה.
לאורך כל הערב מלווה אותי הזמרת והיוצרת המוכשרת נטע הלחמי בפסנתר ובביצועים מרטיטי לב וב- LIVE של קאברים ליצירות הישראליות שהפכו לפסקול חיינו.

״חזק ועוצמתי ומלטף בו זמנית. נטע הרעידה את הקהל וצמררה איתי בקולה. כל שיר נבחר מדויק. את ממש נוגעת.״

אתם לא צריכים לדאוג לכלום, אנחנו מגיעים אליכם עם איש טכני וכל ציוד ההגברה הנדרש כדי להעניק לכם חוויית צפייה וסאונד ברמה הכי גבוהה שיש. משך המופע – כשעה ורבע.

״מיוחדת במינה, מרגשת וכזו רכה. יכולה להאזין לך עוד ועוד… את יוצרת את הקסם הזה שמאפשר לנו להתחבר למילותייך ולסיפור שלך וגם התבוננות פנימה אל הסיפור שלנו.״

למי מתאים המופע 'מביטה אל האופק'?
המופע עוסק ביחסים, ברגשות,  במשברי חיים ובדרך לצמוח ולגדול מהם. זהו מופע אופטימי על מסע חיים המשלב רגעי צחוק ודמע והזדהות עם חלקים שכל אדם יכול לפגוש בתוכו.

 

ולכן, המופע מתאים לערבי צוות וגיבוש בחברות פרטיות וארגונים, אירועי פתיחת שנה וסוף שנה, הרמת כוסית לאירועי פרישה, אירועי יום האישה ברשויות המקומיות, מעגלי נשים, קבוצות הורים, אנשי הוראה, אימון וטיפול. המופע אינו מתאים לאנשים מתחת לגיל 21.

 

 

לשאלות, הזמנות והצעת מחיר, השאירו פרטים ואחזור אליכם:

מופע עם ערך ומשמעות 
כשאני מפיקה מופע, אני מזמינה קהל גדול ומארחת על הבמה לצידי בני נוער על הרצף האוטיסטי שיש להם כישרון מוסיקלי מיוחד. הם זוכים להגשים חלום ולהופיע בפני הקהל והקהל זוכה להקשיב להתמודדות שלהם עם האוטיזם וכמובן להכיר ולהתרגש מהיכולות המיוחדות שלהם. עד היום הופיעו איתי על הבמה: עומר פנחסי, רועי מורי, עידו גרטנהויז ועוד.

 

 

כדאי לכם להקשיב לביצוע המרגש של נטע הלחמי לשיר 'עובר ונשכח'

שאת המילים שלו אני כתבתי ואת המנגינה המשגעת נטע הלחינה – תיהנו!

תפריט נגישות